Strony

30 maja 2012

aromat życia.


` Teraz wracam do przeszłości odradzam się na nowo.`` Tylko Ty, Twoja droga, omiń przeciwności wszystkie. `
` Jutro zbudzisz dzień. `W sztuce i w miłości najważniejsza jest odwaga.


wiem, że to na Ciebie czekałam całe życie. ♥W niesamowity sposób wypełniasz przestrzeń mojego serca. ♥
`oni zawsze ci pomogą jechać właściwą drogą.`Nie jestem "wszyscy" Nie jestem "inni" Jestem sobą.dziś bardziej niż wczoraj i ciut mniej niż jutro.Chciała zniknąć na moment , zobaczyć komu będzie jej brakowało najbardziej.Nie zniechęcaj się jednym upadkiem , za dużo możesz stracić.Bałam się miłości , którą On chciał mi dać .


Lubię takie pieprzone, drobne rzeczy, jak trzymanie za rękę i szczery uśmiech.
Pamiętaj , nie musisz robić tak jak wszyscy . Nie musisz podążać tą samą drogą . Możesz robić inaczej , na przekór , a przy tym będąc wyjątkowa.


czasami mam wrażenie , że prędzej krzesło od ciebie zacznie coś do mnie czuć .jeśli ma się dla kogo wstawać kocha się nawet poniedziałki. no i teraz rozumiesz dlaczego ich nienawidze .


są ludzie po których odejściu pozostaje coś ponad wspomnienia.Może i znaczyło , ale już nie znaczy .


Codziennie myślę o tych rzeczach , na które nie starcza mi odwagi.Za bardzo bolało ostatnim razem , aby zaryzykować ponownie.


Gdzie to szczęście , które prowadzi do łez ?Obudziła się o zmroku z uczuciem lęku , że na coś już jest za późno .


` Robiliśmy błędy , wiem jesteśmy ludźmi . Życie nie pomogło nam , knuło co mogło by nas poróżnić .`A ja uwielbiam zapach dymu nikotynowego , dźwięk otwierania puszki z zimnym piwem , i Twój uśmiech .


za grzecznych chłopców się wychodzi, a skurwieli się kocha.`  głowa pęka od szalonych marzeń , myśli pełne erotycznych zdarzeń  `nigdy nie rezygnujmy z nadziei, bo czasem tylko dzięki niej udaje nam się coś osiągnąć.nie zakochuj się,lepiej skocz z mostu- podobno mniej boli.


tak profesjonalnie udawał że mnie kocha, że przez chwilę uwierzyłam.miłość na wieki ? skarbie , wiek trwa sto lat , a nie trzy miesiące .


dopiero wspominając niektóre chwile uświadamiam sobie, jak wiele mogłam powiedzieć,jak wiele mogłam zrobic.najbardziej nienawidzę w Tobie tego, że tak cholernie mnie do Ciebie ciągnie.

3 komentarze:

Za każdy komentarz, rewanżuję się. ;)