Strony

19 sierpnia 2012

Niech ktoś zatrzyma wreszcie świat. Ja chce wysiąść.

Wspomnienia wracają, bo chcemy o nich pamiętać, przecież tak naprawdę są częścią nas. Życie to bajka, którą człowiek sam musi sobie wymyślić.Czasami myślę, że to wszystko nie ma sensu.Problem tkwi w tym, że pewni ludzie są niezastąpieni. Zaczynam się zastanawiać, czy sprawy sercowe kiedykolwiek bywają proste. Ile jeszcze razy zasnę z tą myślą, że nie tak miało być?W życiu jest jak w matematyce, jeśli idzie zbyt łatwo, to prawdopodobnie robisz coś źle.Proszę przytul mnie i powiedz, że wszystko będzie dobrze. Tylko tyle.Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości... jak Ty.Bez względu na to ile razy się załamię i upadnę.
Zawsze jest jakaś cząstka mnie,
która mówi, że to nie koniec, 
że trzeba wstać i po prostu pójść dalej. Pytasz mnie czy warto. Ja odpowiem Ci, że zawsze, bo jeśli cholernie Ci na czymś zależy, uprzesz się i zaprzesz samego siebie, stawisz czoło własnym słabościom i przeciwnościom losu, to możesz wszystko, a nawet więcej.Nie, bo tu nie ma nieba.
Jeśli prześwit między wieżowcami.
No a serce, to nie serce.
To tylko kawał mięsa. Wracając do przeszłości, w wielu przypadkach można zniszczyć przyszłość.


3 komentarze:

  1. 'Pytasz mnie czy warto. Ja odpowiem Ci, że zawsze, bo jeśli cholernie Ci na czymś zależy, uprzesz się i zaprzesz samego siebie, stawisz czoło własnym słabościom i przeciwnościom losu, to możesz wszystko, a nawet więcej.' Kocham to. <3

    OdpowiedzUsuń
  2. ' Problem tkwi w tym, że pewni ludzie są niezastąpieni . '

    meeega ! ♥

    OdpowiedzUsuń

Za każdy komentarz, rewanżuję się. ;)